Kontakta oss | Golvimporten

Vad letar du efter?

Kontakta oss

Golvimporten Entreprenad AB, Golvimporten Golvservice AB & Golvimporten TileDesign AB

Huvudkontor

Besöksadress:
Källbäcksrydsgatan 5
507 42 Borås

Postadress:
Box 11017
507 11 Borås

Telefon: +46 (0)33 720 40 60
Förfrågan: info@golvimporten.se
Order: order@golvimporten.se
Fakturor: faktura@golvimporten.se

Lokalkontor

Göteborg, Helsingborg, Stockholm, Växjö, Norberg och Oslo.

Har du frågor eller funderingar om golv- och väggmaterial, golv- och väggentreprenad, entrélösningar, golvrenovering, golvslipning, golvbehandling eller golvskötsel, så kan vi med vår kunskap och långa erfarenhet med all sannolikhet hjälpa dig.
Du är varmt välkommen att höra av dig!

Kontaktformulär

Nedan kan du fylla i formuläret om du vill att vi tar kontakt med dig.


Medarbetare

Pierre Nilsson

Pierre Nilsson

VD – Projektledning/Försäljning 

Golvimporten Entreprenad AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 61
Mobil: +46 (0)706 18 89 60
E-post: pierre.nilsson@golvimporten.se

Janne Öberg

Janne Öberg

Projektchef – Projektledning/Försäljning

Golvimporten Entreprenad AB

Direkt: +46 (0)8 684 048 61
Mobil: +46 (0)705 15 09 75
E-post: janne.oberg@golvimporten.se

Marcus Karolidis

Marcus Karolidis

Projektchef – Projektledning/Försäljning

Golvimporten Entreprenad AB

Direkt: +46 (0)40 655 48 65
Mobil: +46 (0)769 42 48 65
E-post: marcus.karolidis@golvimporten.se

Lars Hofvander

Lars Hofvander

Projektledare – Region Syd/Väst

Golvimporten Entreprenad AB

Direkt: +46 (0)40 655 48 68
Mobil: +46 (0)709 85 53 33
E-post: lars.hofvander@golvimporten.se

Mario Del Din

Mario Del Din

Arbetsledande stenmontör

Golvimporten Entreprenad AB, Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)40 655 48 60
Mobil: +46 (0)705 23 53 95
E-post: mario.del.din@golvimporten.se

Ulf Olofsson

Ulf Olofsson

Affärsområdeschef – Material/Projektförsäljning

Golvimporten TileDesign AB

Direkt: +46 (0)223 65 40 15
Mobil: +46 (0)702 88 61 25
E-post: ulf.olofsson@golvimporten.se

Håkan Ohlsson

Håkan Ohlsson

VD – Projektledning/Försäljning

Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 67
Mobil: +46 (0)70 456 32 40
E-post: hakan.ohlsson@golvimporten.se

Per Hallenborg

Per Hallenborg

KAM – Projektledning/Försäljning

Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)470 78 82 92
Mobil: +46 (0)736 40 75 62
E-post: per.hallenborg@golvimporten.se

Hanna Erbro

Hanna Erbro

Projektsäljare

Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)19 277 33 96
Mobil: +46 (0)735 44 16 66
E-post: hanna.erbro@golvimporten.se

John Ragnar

John Ragnar

Eftermarknadschef

Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 66
Mobil: +46 (0)790 77 80 66
E-post: john.ragnar@golvimporten.se

Martin Rask

Martin Rask

Installation/Service – Eftermarknad

Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 68
Mobil: +46 (0)70 768 18 15
E-post: martin.rask@golvimporten.se

Roger Pettersson

Roger Pettersson

Installation/Service – Eftermarknad

Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)13 470 06 25
Mobil: +46 (0)72 018 52 25
E-post: roger.pettersson@golvimporten.se

Rebecca Livered

Rebecca Livered

Ekonomi- och avdelningschef – Verksamhetsstöd

Golvimporten Entreprenad AB
Golvimporten Golvservice AB
Golvimporten TileDesign AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 64
E-post: rebecca.livered@golvimporten.se

Lucy Southgate

Lucy Southgate

Projektadministratör – Verksamhetsstöd

Golvimporten Entreprenad AB
Golvimporten Golvservice AB
Golvimporten TileDesign AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 65
E-post: lucy.southgate@golvimporten.se

Martin Allansson

Martin Allansson

Lager – Verksamhetsstöd

Golvimporten Entreprenad AB
Golvimporten Golvservice AB
Golvimporten TileDesign AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 63
E-post: lager@golvimporten.se