Kontakta oss | Golvimporten

Vad letar du efter?

Kontakta oss

Golvimporten Entreprenad AB, Golvimporten Golvservice AB & Golvimporten TileDesign AB

Huvudkontor

Besöksadress:
Elementgatan 14
504 64 Borås

Postadress:
Box 11017
507 11 Borås

Telefon: +46 (0)33 720 40 60
Förfrågan: info@golvimporten.se
Order: order@golvimporten.se
Fakturor: faktura@golvimporten.se

Lokalkontor

Göteborg, Helsingborg, Stockholm, Växjö, Norberg och Oslo.

Har du frågor eller funderingar om golv- och väggmaterial, golv- och väggentreprenad, entrélösningar, golvrenovering, golvslipning, golvbehandling eller golvskötsel, så kan vi med vår kunskap och långa erfarenhet med all sannolikhet hjälpa dig.
Du är varmt välkommen att höra av dig!

Kontaktformulär

Nedan kan du fylla i formuläret om du vill att vi tar kontakt med dig.


Medarbetare

Pierre Nilsson

Pierre Nilsson

CFO/Styrelseordförande
Försäljning/Projektledning

Direkt: +46 (0)33 720 40 61
Mobil: +46 (0)706 18 89 60
E-post: pierre.nilsson@golvimporten.se

Kontakta mig angående:
– entreprenad/golvläggning
– golvbehandling
– golvrenovering
– entrélösningar
– materialförsäljning

Håkan Ohlsson

Håkan Ohlsson

VD/Koncernchef
Försäljning/Projektledning

Direkt: +46 (0)33 720 40 67
Mobil: +46 (0)70 456 32 40
E-post: hakan.ohlsson@golvimporten.se

Kontakta mig angående:
– entreprenad/golvläggning
– golvbehandling
– golvrenovering
– entrélösningar
– materialförsäljning

Marcus Karolidis

Marcus Karolidis

Affärsområdeschef Entreprenad
Försäljning/Projektledning

Direkt: +46 (0)40 655 48 65
Mobil: +46 (0)769 42 48 65
E-post: marcus.karolidis@golvimporten.se

Kontakta mig angående:
– entreprenad/golvläggning
– golvbehandling
– golvrenovering
– entrélösningar
– materialförsäljning

Janne Öberg

Janne Öberg

Projektchef
Försäljning/Projektledning

Direkt: +46 (0)8 684 048 61
Mobil: +46 (0)705 15 09 75
E-post: janne.oberg@golvimporten.se

Kontakta mig angående:
– entreprenad/golvläggning
– golvbehandling
– golvrenovering
– materialförsäljning

Per Hallenborg

PER HALLENBORG

Försäljningschef
Försäljning/Projektledning

Direkt:+46 (0)470 78 82 92
Mobil:
 +46 (0)73 640 75 62
E-post: per.hallenborg@golvimporten.se

Kontakta mig angående:
– entreprenad/golvläggning
– golvbehandling
– golvrenovering
– entrélösning
– materialförsäljning

Ulf Olofsson

ULF OLOFSSON

Affärsområdeschef TileDesign
Försäljning/Projektledning

Direkt: +46 (0)223 65 40 15
Mobil: +46 (0)702 88 61 25
E-post: ulf.olofsson@golvimporten.se

Kontakta mig angående:
– entreprenad/golvläggning
– materialförsäljning

Erik2

ERIK NORDLÖF

Försäljning/Projektledning

Mobil: +46 (0)70 774 60 02
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: erik.nordlof@golvimporten.se

Kontakta mig angående:
– golvbehandling
– golvrenovering
– entrélösning

Lars Hofvander

Lars Hofvander

Projektledare – Region Syd/Väst

Direkt: +46 (0)40 655 48 68
Mobil: +46 (0)709 85 53 33
E-post: lars.hofvander@golvimporten.se

Mario Del Din

MARIO DEL DIN

Arbetsledande stenmontör

Direkt: +46 (0)40 655 48 60
Mobil: +46 (0)705 23 53 95
E-post: mario.del.din@golvimporten.se

John Ragnar 3

JOHN RAGNAR

Eftermarknad Golvservice

Direkt: +46 (0)33 720 40 66
Mobil: +46 (0)79 077 80 66
E-post: john.ragnar @golvimporten.se

Paula1

Paula Sandin

Ekonom/Affärsstöd

Direkt: +46 (0)33 720 40 51
Mobil: +46 (0)703 44 40 51
E-post: paula.sandin@golvimporten.se

GiselaNordlin_sv_2

Gisela Nordlin

Marknad/Projektadministratör/Affärsstöd

Direkt: +46 (0)33 720 40 64
Mobil: +46 (0)72 858 40 64
E-post: gisela.nordlin@golvimporten.se

Agata Jaworska

HR/Projektadministratör/Affärstöd

Direkt: +46 (0)33 720 40 56
Mobil: +46 (0)736 57 11 27
E-post: agata.jaworska@golvimporten.se

Andreas Fager

Inköp/Lager- och logistikansvarig/Affärstöd

Direkt: +46 (0)33 720 40 55
Mobil: +46 (0)707 75 48 61
E-post: andreas.fager@golvimporten.se

Martin Allansson

MARTIN ALLANSSON

Lager/Affärsstöd

Direkt: +46 (0)33 720 40 63
E-post: lager@golvimporten.se