Kontakta oss

Golvimporten Entreprenad , Golvservice & TileDesign

Huvudkontor

Besöksadress:
Elementgatan 14
504 64 Borås

Postadress:
Box 11017
507 11 Borås

Telefon: +46 (0)33 720 40 60

Förfrågan: info@golvimporten.se

Order: order@golvimporten.se

Fakturor Entreprenad och Tile Design: faktura.entreprenad@golvimporten.se

Fakturor Golvservice: faktura.golvservice@golvimporten.se

Har du frågor eller funderingar så kan vi med vår kunskap och långa erfarenhet med all sannolikhet hjälpa dig.
Du är varmt välkommen att höra av dig!

Kontaktformulär

Nedan kan du fylla i formuläret om du vill att vi tar kontakt med dig.

    Ulf Olofsson

    Affärsområdeschef
    TileDesign

    Direkt: +46 (0)223 65 40 15
    Mobil: +46 (0)702 88 61 25
    E-post: ulf.olofsson@golvimporten.se

    Marinette Götlind

    Säljare
    TileDesign

    Direkt: +46 (0)33 720 40 58
    Mobil: +46 (0)720 75 94 43
    E-post: marinette.gotlind@golvimporten.se

    Marcus Karolidis

    Affärsområdeschef
    Entreprenad

    Direkt: +46 (0)40 655 48 65
    Mobil: +46 (0)769 42 48 65
    E-post: marcus.karolidis@golvimporten.se

    Lars Hofvander

    Projektledare
    Entreprenad

    Direkt: +46 (0)40 655 4868
    Mobil: +46 (0)709 85 53 33
    E-post: lars.hofvander@golvimporten.se

    Per Hallenborg

    Projektledare
    Entreprenad

    Direkt:+46 (0)470 78 82 92
    Mobil:
     +46 (0)73 640 75 62
    E-post: per.hallenborg@golvimporten.se

    Andrii Stetsivka

    Projektledare
    Entreprenad

    Direkt: +46 (0)33 720 40 52
    Mobil: +46 (0)704 48 82 49
    E-post: andrii.stetsivka@golvimporten.se

    Ola Eriksson

    Projektledare
    Entreprenad

    Växel: +46 (0)33 720 40 60
    Mobil: +46 (0)705 44 44 26
    E-post: ola.eriksson@golvimporten.se

    Håkan Ohlsson

    Affärsområdeschef
    Golvservice

    Direkt: +46 (0)33 720 40 67
    Mobil: +46 (0)70 456 32 40
    E-post: hakan.ohlsson@golvimporten.se

    Johan Olsson

    Säljare/Projekt
    Golvservice

    Växel: +46 (0)33 720 40 60
    Mobil: +46 (0)722 30 40 64
    E-post: johan.olsson@golvimporten.se

    Håkan Adelwald

    VD
    Växel: +46 (0)33 720 40 60
    Mobil: +46 (0)768 34 84 10
    E-post: hakan.adelwald@golvimporten.se

    Agata Jaworska

    HR/Lön/Administration
    Direkt: +46 (0)33 720 40 56
    Mobil: +46 (0)70 768 18 15
    E-post: agata.jaworska@golvimporten.se

    Christer Langelotz

    Inköps-/Lagerchef
    Direkt: +46 (0)33 720 40 55
    Mobil: +46 (0)707 75 48 61
    E-post: christer.langelotz@golvimporten.se

    Patrik Björk

    Ekonomichef
    Direkt: +46 (0)33 720 40 65
    Mobil:+46 (0)720 75 84 20
    E-post: patrik.bjork@golvimporten.se

    Jenny Eriksson

    Ekonomi/Projektcontroller
    Direkt: +46 (0)33 720 40 51
    Mobil: +46 (0)703 44 40 51
    E-post: jenny.eriksson@golvimporten.se

    Team Golvimporten 2021