Kontakta oss

Golvimporten Entreprenad AB & Golvimporten Golvservice AB

Huvudkontor

Besöksadress:
Källbäcksrydsgatan 5
507 42 Borås

Postadress:
Box 11017
507 11 Borås

Telefon: +46 (0)33 720 40 60
Förfrågan: info@golvimporten.se
Order: order@golvimporten.se
Fakturor: faktura@golvimporten.se

Lokalkontor

Göteborg, Helsingborg, Stockholm, Växjö och Oslo.

Har du frågor eller funderingar om golv, golventreprenad, entrélösningar, golvrenovering, golvslipning, golvbehandling eller golvskötsel, så kan vi med vår kunskap och långa erfarenhet med all sannolikhet hjälpa dig. Du är varmt välkommen att höra av dig!

Kontaktformulär

Nedan kan du fylla i formuläret om du vill att vi tar kontakt med dig.

Medarbetare

Pierre Nilsson

VD – Projektledning/Marknad

Golvimporten Entreprenad AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 61
Mobil: +46 (0)706 18 89 60
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: pierre.nilsson@golvimporten.se

Janne Öberg

Entreprenadchef – Projektledning/Marknad

Golvimporten Entreprenad AB

Direkt: +46 (0)8 684 048 61
Mobil: +46 (0)705 15 09 75
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: janne.oberg@golvimporten.se

Marcus Karolidis

Projektledning/Marknad

Golvimporten Entreprenad AB

Direkt: +46 (0)40 655 48 65
Mobil: +46 (0)769 42 48 65
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: marcus.karolidis@golvimporten.se

Håkan Ohlsson

VD – Projektledning/Marknad

Golvimporten Golvservice AB

Mobil: +46 (0)70 456 32 40
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: hakan.ohlsson@golvimporten.se

Per Hallenborg

Projektledning/Marknad

Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)470 78 82 92
Mobil: +46 (0)736 40 75 62
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: per.hallenborg@golvimporten.se

Ewa Wegstrand

Ekonomiansvarig

Golvimporten Entreprenad AB &           Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 64
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: ewa.wegstrand@golvimporten.se

John Ragnar

Eftermarknadsansvarig

Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 66
Mobil: +46 (0)790 77 80 66
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: john.ragnar@golvimporten.se

Marie Löfdahl

Administration/Marknadsföring

Golvimporten Entreprenad AB &            Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 65
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: marie.lofdahl@golvimporten.se

Mario Del Din

Arbetsledande Stenmontör

Golvimporten Entreprenad AB

Direkt: +46 (0)40 655 48 60
Mobil: +46 (0)705 23 53 95
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: mario.del.din@golvimporten.se

Lars Hofvander

Arbetsledande Stenmontör

Golvimporten Entreprenad AB

Direkt: +46 (0)40 655 48 68
Mobil: +46 (0)709 85 53 33
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: lars.hofvander@golvimporten.se

Mikael Nilsson

Service/Installation

Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)224 67 61 25
Mobil: +46 (0)702 88 61 25
Växel: +46 (0)33 720 40 60
E-post: mikael.nilsson@golvimporten.se

Martin Allansson

Lager/Service

Golvimporten Entreprenad AB &            Golvimporten Golvservice AB

Direkt: +46 (0)33 720 40 63
Växel: +46 (0)33 720 40 60